Подальше підвищення рівня безпеки

Компанія «Хенкель» продемонструвала високу надійність та ефективність своїх рішень для ремонту автомобілів у межах надзвичайної події. Спільно з лабораторією CTS (Мюнстер, Німеччина, crashtest-service.com) компанія презентувала клієнтам, представникам державних органів, страховим компаніям і транспортним організаціям  розширений портфель продуктів з високою стійкістю до удару. Найбільш визначною подією дня стало проведення реального краш-тесту автомобіля з вітровим склом, вклеєним з використанням клею для прямого вклеювання Teroson, через 30 хвилин після монтажу скла.

У країнах ЄС усі нові автомобілі обов’язково мають відповідати чітко встановленим стандартам безпеки, дотримання яких перевіряють шляхом проведення краш-тестів. Одним із сценаріїв, який реалізовується під час цих краш-тестів, є так званий краш-тест з фронтальним зміщенням (frontal offset crash), оскільки у разі удару такого виду частка смертельних випадків та серйозних тілесних ушкоджень є більш високою, ніж у разі ДТП іншого характеру. Європейською програмою оцінки нових автомобілів (New Car Assessment Program, NCAP) передбачено, що тест автомобіля на удар і відповідний аналіз в обов’язковому порядку потрібно проводити на швидкості 64 км/год та зі ступенем зміщення 40 відсотків відносно перешкоди, що деформується.

«Вітрове скло відіграє дуже важливу роль під час фронтального удару, оскільки воно надає кузову автомобіля остаточної жорсткості та підтримує функції подушки безпеки», – пояснив Куруш Бахрамі (Kourosh Bahrami), корпоративний віце-президент у бізнес-підрозділі «Клейові матеріали» компанії «Хенкель». «У разі ДТП має бути гарантовано збережена повноцінність функцій подушок безпеки пасажира».

Щоб продемонструвати ефективність продуктів для ремонту автомобілів, компанія «Хенкель» провела краш-тест зазначеного вище типу згідно з новими стандартами випробування автотранспортних засобів для уживаного малолітражного автомобіля. Під час цього випробування гостям спочатку продемонстрували процес заміни вітрового скла. Спеціалісти компанії «Хенкель» застосувати клей Teroson PU 8730 HMLC для вклеювання нового скла в автомобіль, призначений для випробування. Цей інноваційний клей надає змогу установити скло в авторемонтній майстерні за 10 хвилин, і вже через 30 хвилин після установлення скла автомобілем можна безпечно їхати. Одразу після закінчення зазначеного проміжку часу спеціалісти лабораторії CTS змоделювали удар з фронтальним зміщенням згідно з новими стандартами ЄС щодо випробування автомобілів. Результати тесту показали, що вітрове скло, вклеєне з використанням клеїв Teroson, не лише витримує надзвичайно суворі умови краш-тесту, але й характеризується вимірюваними параметрами, потрібними для забезпечення повноцінного функціонування подушки безпеки пасажира.

«Проводячи цей надзвичайний краш-тест, ми хотіли, щоб для наших клієнтів, а також ключових осіб, які приймають рішення, наприклад, страхових компаній, та інших принципово важливих організацій настав «момент істини». Нашою метою була демонстрація реального прикладу застосування продукту Teroson, завдяки якому наші гості могли б переконатися в ефективності рішень компанії на власні очі», – відзначив пан Бахрамі. «Безпека є головним пріоритетом у сфері ремонту автомобілів. Саме тому надзвичайно важливо, щоб користувачі наших продуктів могли довіряти їм на 100 відсотків».

Окрім продуктів для прямого вклеювання, компанія «Хенкель» також представила широку лінійку своїх інноваційних рішень Teroson і Loctite для ремонту та технічного обслуговування автомобілів. Вона включає рішення для ремонту кузова, монтажу вузлів та механічних систем, а також продукти для кінцевого оброблення поверхні, засоби для очистки та навіть комплексні рішення для захисту від корозії та зношування.

ВІДЕО

Засіб для очищення рук BONDERITE C-MC Manuvo

BONDERITE C-MC Manuvo Високоефективний чистячий засіб, який не містить розчинників,

з надзвичайно високою здатністю розчиняти жири 

Засіб для очищення рук BONDERITE C-MC Manuvo

Високоефективний засіб для очищення рук BONDERITE C-MC Manuvo, який не містить розчинників, надзвичайно добре підходить для очищення сильно забруднених рук. Він надійно видаляє консистентні мастила, рослинні та мінеральні масла, графіт, продукти зносу металів, гуми та вугілля, шліфувальний пил, садовий та вуличний бруд. 

Переваги:

• Видаляє бруд, що міцно в’ївся, і при цьому не шкодить шкірі

• Має слабкий запах свіжого лимону

• Не містить розчинників та абразивних матеріалів

• Діючі речовини здатні до повного біологічного розщеплення

• Задовольняє вимогам директиви ЄС стосовно косметичних засобів

Спосіб застосування:

Засіб BONDERITE C-MC Manuvo наноситься на суху руку і ретельно розтирається. Після цього його просто треба змити водою.

   
BONDERITE C-MC Manuvo